CONTACT

Har du allmänna frågor eller vill ansöka om att en medverkan med ditt varumärke på ATTITUDE-STHLM så är du hjärtligt vänligen kontakta projektgruppen på mail: info@attitudesthlm.com

Contact us for further information about ATTITUDE-STHLM at e-mail: info@attitudesthlm.com

kjell_björlundniclas_drotzstefan_samuelsson
Kjell Björlund
Exhibition management
kjell@attitudesthlm.com
Niclas Drotz
Exhibition coordination
niclas@attitudesthlm.com
Jonas Samuelsson
Exhibition design
jonas@attitudesthlm.com
therese_fischernicholie_rehnlundjennifer_klingvall
Therese Fischer
Fashion Area and sales
therese@attitudesthlm.com
Nicholie Rehnlund
Beauty Area and sales
nicholie@attitudesthlm.com
Jennifer Klingvall
Social Media and sales
jennifer@attitudesthlm.com
sammi_ekdahlsixten_widlof

OFFICE STOCKHOLM
Garage 56
Brännkyrkagatan 56
SE-118 22 Stockholm
Sammi Ekdahl
Digital Director
sammi@attitudesthlm.com
Sixten Widlöf
CEO and founder
sixten@attitudesthlm.com
OFFICE SUNDSVALL
BizMaker
Storgatan 73
SE-852 30 Sundsvall